Avslutad | Aficionado – Torsdag 5 november 2015
Klubbad för
MANSCHETTKNAPPAR, FERRARI, sterling silver, gravera häst, vikt 21,1g, etui.
HÄNGE/KEDJA, FERRARI, sterling silver, hänge med Ferrarihästen, vikt 11,7g, längd 48cm, etui
VÄSKA, VERSUS VERSACE, svart läder, vitmetall detaljer, 39x28x8cm, axelrem i nylon.
Accessoarer Agendor
AGENDA, MULBERRY, brunt präglat läder, (nile) 17x13x2cm, 3 kontokortsfack, myntfack, visst slitage.
Accessoarer Tändare
TÄNDARE, ST DUPONT, G6DF11, gulmetall mörkblå kinalack, 3,5x4,5x1,3cm, kinatecken, lite repor på lacken.