781 - 800 av 1 923
1...394041...97 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 oktober 2015

Klubbad för

Hänge 18K 0,7g med liten diamant

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K 6,6g med sten, graverat och udda

Utrop: 1 700 kr

Ring 14K 3,7g Ø16¼, skev och repig

Utrop: 750 kr

Kaffeskedar 6st 98mm Silver S830 48,8g

150 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 5st 98mm Silver S830 41,3g

175 kr

Utrop: 125 kr

Teskedar 3st GAB 107mm Silver S830 45,2g

Utrop: 150 kr

Dosa Silver 54,7g Ø5cm, graverad

225 kr

Utrop: 150 kr

Skedar 2st modell GAB Gammal Fransk BE 146mm Silver S830 49,7g

275 kr

Utrop: 150 kr

Skedar 3st olika modeller 213, 214, 218mm Silver S830 139,2g

375 kr

Utrop: 425 kr

Minnesmynt "Europa Förtroende Säkerhet Nedrustning Stockholm 1984" 100kr Silver S925 16,2g i etui

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Ankar S925 134,5g 51cm, missfärgad

475 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver S830 80,5g, graverat och defekt

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 6g med stenar, skev

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,3g Ø20, sliten och graverad

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 23,6g, saknar lås

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Bönlänk S925 49,7g 52cm, små bucklor

150 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja halvstelt S925 24,3g 43,5cm, skevt

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Ankar S925 127,3g 55cm, repor

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring S925 4,9g Ø18 med stenar

Utrop: 125 kr

Ring S925 4g Ø16¼ med stenar

75 kr

Utrop: 100 kr