21 - 40 av 249
123...13 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 5 oktober 2015

Klubbad för

Elektronik TV-apparater

LCD TV Andersson A4222FD 42` snr6764697100172 med fjärrkontroll i kartong

1 100 kr

Utrop: 375 kr

Likörglas 12st

50 kr

Utrop: 75 kr

Likörglas 8st

25 kr

Utrop: 50 kr

Selterglas 7st

125 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslyktor 4st Iittala kivi klarglas H6cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Ljuslyktor 4st Iittala kivi grön H6cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Skålar 3st Iittala klarglas ovala ca8x10cm H3cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Klockor Väggur

Väggpendyl förgylld småskador med nyckel och pendel

350 kr

Utrop: 200 kr

Glaskaraff med knopp missfärgad H36,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Glaskaraff med knopp missfärgad H27,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål Orrefors Sofiero Ø15,5cm H11cm

350 kr

Utrop: 250 kr

Skål Kosta Boda Tempera Ø20cm H10cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstakar ett par Orrefors Sofiero Ø9,5cm H6cm

600 kr

Utrop: 125 kr

Glasfigurer 2st Swarovski Svan och Hund

175 kr

Utrop: 75 kr

Vattenkokare Eva Solo 502920

375 kr

Utrop: 125 kr

6 Assietter 6 Kaffefat/ett naggat Gräddkanna Sockerskål med lock Upsala-Ekeby modell Agneta

25 kr

Utrop: 50 kr

Konst Skulpturer

Väggkonstverk Carl Örnemark i trä 25,5/28,5x34,5cm

600 kr

Utrop: 250 kr

Bärbar dator Samsung NP900X4C snrHTGJ91GC500269L med laddare i väska

1 800 kr

Utrop: 600 kr

Bordslampor ett par utan skärmar rökskadade

50 kr

Utrop: 50 kr

Fönsterlampor ett par med prismor rökskadade

50 kr

Utrop: 50 kr