Fickur, Regulateur, skador på boetten, gravyr, bucklor, repor, oädel, klockkedja 27cm
Utrop: 250 kr
Fickur, Omega, Repigt glas, Klockkedja 26cm, oädel
Medaljong 18K 4,0g Öppningsbar
Utrop: 1 500 kr
Parti Guld 18K 9,2g skador finns
Utrop: 2 300 kr
Halscollier S925 26,7g 42cm
Utrop: 375 kr
Manschettknappar S925 13,4g ett par med stenar
Utrop: 50 kr
Ring S925 8,8g Ø18 diamanter 4xca0,01ct
Utrop: 300 kr
Parti Silver S925 32,3g Skador
Utrop: 125 kr
Ring 14K med sten 1,7g Ø16¼
Ring med brun sten Silver S925 Ø17½ 35,4g
Utrop: 200 kr
Halskedja Silver S925 2,2g 38cm
Halskedja Silver S925 1,9g 41cm
Halskedja Silver S925 1,7g förgylld 42cm
Halskedja Silver S925 1,1g 38cm
Hängen 3st Silver S925 4,2g
Utrop: 75 kr
Brosch Silver S925 14,4g Per Sköld 1954
Brosch Silver S925 9,5g
Ring Silver S925 1,5g förgylld Ø18½
Ring Silver S925 med stenar 2,2g Ø19¼
Ring Silver S925 Ø18½ 1,2g med sten
Tisdag 29 sep 2015