1261 - 1280 av 1 300
1...636465 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2015

Klubbad för

Fickur, Regulateur, skador på boetten, gravyr, bucklor, repor, oädel, klockkedja 27cm

Utrop: 250 kr

Fickur, Omega, Repigt glas, Klockkedja 26cm, oädel

750 kr

Utrop: 250 kr

Smycken Medaljong

Medaljong 18K 4,0g Öppningsbar

Utrop: 1 500 kr

Parti Guld 18K 9,2g skador finns

Utrop: 2 300 kr

Halscollier S925 26,7g 42cm

Utrop: 375 kr

Manschettknappar S925 13,4g ett par med stenar

200 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 8,8g Ø18 diamanter 4xca0,01ct

250 kr

Utrop: 300 kr

Parti Silver S925 32,3g Skador

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring 14K med sten 1,7g Ø16¼

325 kr

Utrop: 375 kr

Ring med brun sten Silver S925 Ø17½ 35,4g

250 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja Silver S925 2,2g 38cm

Utrop: 50 kr

Halskedja Silver S925 1,9g 41cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Silver S925 1,7g förgylld 42cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Silver S925 1,1g 38cm

Utrop: 50 kr

Hängen 3st Silver S925 4,2g

Utrop: 75 kr

Brosch Silver S925 14,4g Per Sköld 1954

550 kr

Utrop: 375 kr

Brosch Silver S925 9,5g

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring Silver S925 1,5g förgylld Ø18½

Utrop: 50 kr

Ring Silver S925 med stenar 2,2g Ø19¼

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring Silver S925 Ø18½ 1,2g med sten

Utrop: 50 kr