Örhängen 21K 3,8g ett par
Utrop: 1 100 kr
Herrur 18K 69,5g Omega Geneve automatic kort länk fiskben 18K graverad
Utrop: 17 600 kr
Ring 18K 3,8g med diamanter 9xca0,02ct Ø17¾ skadad
Utrop: 950 kr
Halskedja 18K 26,6g 45cm X-länk
Utrop: 6 800 kr
Ring 14K 2,0g Ø18¼ med stenar
Utrop: 400 kr
Parti guld 18K 9,9g skador
Utrop: 2 600 kr
Ring 18K 4,4g med sten, skadad
Utrop: 1 200 kr
Brosch 18K 10,5g tvåfärgad med diamanter 36xca0,005-0,04ct åttkant slipade
Utrop: 4 100 kr
Manschettknappar 18K 12,2g ett par med stenar Bernt Högkvist
Utrop: 3 800 kr
Armband 18K 46,0g 23cm med graverad platta, sliten
Halskedja 18K 3,2g 43cm Venezia
Utrop: 850 kr
Halskedja 18K 5,4g 48,5cm skador
Utrop: 1 400 kr
Halskedja 18K 2,5g 38cm
Utrop: 700 kr
Hänge 18K 2,0g med stenar
Utrop: 600 kr
Halskedja 9K 1,7g 44,5cm
Utrop: 225 kr
Armband 18K 15,8g 18,5cm Ankarlänk, Sliten
Utrop: 4 000 kr
Ring 18K 2,7g Ø15½ repor finns
Utrop: 750 kr
Hänge 18K 0,5g graverad
Utrop: 125 kr
Hänge 18K 2,7g med pärlor
Halskedja 18K 14,6g 48cm Ankarlänk
Tisdag 29 sep 2015