Emporio Armani, AR-1648, snr.111210, herrur, quartz, datum, stål, originallänk
Utrop: 1 500 kr
Halskedja vitguld 18K 19,3g 41cm, med stenar, bucklor
Utrop: 4 600 kr
Armband vitguld 18K 10,4g 19cm med stenar
Utrop: 2 400 kr
Collier vitguld 18K 21,6g 43cm med stenar
Utrop: 5 200 kr
Halskedja 18K 6,6g 49cm
Utrop: 1 700 kr
Hänge 18K 2,6g
Utrop: 1 000 kr
Halskedja 18K 2,6g 39cm
Utrop: 700 kr
Parti guld 18K 13,2g, defekt, graverat, skadat
Utrop: 3 400 kr
Ring 21K 2,8g defekt
Utrop: 850 kr
Ringar 14K 5,7g defekta
Utrop: 1 100 kr
Ring 14K med stenar 5,0g Ø17½
Örhängen 14K ett par med stenar 3,6g
Utrop: 750 kr
Damur Tissot 18K graverad med läderband,quartz går ej
Parti guld Ringar 18K graverade 6,8g
Ring 18K 2,6g Ø14¼
Ring 18K med stenar 1,7g Ø15
Utrop: 550 kr
Ring 18K graverad 8,8g Ø18
Utrop: 2 300 kr
Ring 18K skadad 1,3g
Utrop: 350 kr
Parti guld 14K skador 12,3g
Ring 14K 3,0g graverad Ø17
Utrop: 600 kr
Tisdag 29 sep 2015