801 - 820 av 1 300
1...404142...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2015

Klubbad för

Ljusstake, Day Birger et Mikkelsen Home, höjd 9cm

Utrop: 100 kr

Fat på fot, Day Birger et Mikkelsen Home, höjd 6cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Day Birger et Mikkelsen Home, Ø19cm

Utrop: 200 kr

Vas, Day Birger et Mikkelsen Home, höjd 16,2cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Ljuslyckta Iittala, Marimekko, höjd 8cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslyckta Iittala, Marimekko, höjd 6cm

150 kr

Utrop: 50 kr

125 kr

Utrop: 50 kr

125 kr

Utrop: 50 kr

125 kr

Utrop: 50 kr

125 kr

Utrop: 50 kr

125 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslyckta Iittala, Kastehelmi, höjd 6,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Musik

DJ-mixerbord, Skytec, modell STX-95, med elsladd

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Litografi, Hjalmar Arleman (1880-1956), "Motiv från Stadsgården", 33x44cm, i ram och glas

Utrop: 300 kr

X-box 360, repig, med 2 handkontroller, adapter och kablage

Utrop: 600 kr

Solglasögon EJ Chanel

Olja på duk, Berne Nilsson, 34x49cm, i ram

75 kr

Utrop: 50 kr

Olja på duk, Alf Forslund, "Landskap Ångermanland", 41x34cm, i ram

100 kr

Utrop: 100 kr

Olja på duk, de Bie, 22,5x31,5cm, i ram

50 kr

Utrop: 75 kr