381 - 400 av 1 300
1...192021...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2015

Klubbad för

Figurin, Nao, Flicka som dansar, H: 35cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Figurin Royal Copenhagen, Pisces design: Christel Marrot, nr: 1249101, H: 18cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Figurin Royal Copenhagen, Taurus design: Pia Langelund, nr: 1249614, H:22cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Ljusstakar, 1 par Georg Jensen Cobra, design: Constantin Wortmann, H:16cm

750 kr

Utrop: 550 kr

Ljusstakar, 3st Georg Jensen Ellipse, desgin: Rebecca Uth, H: 13cm

800 kr

Utrop: 600 kr

Kristallskål, Orrefors Sofiero sign: Gunnar Cyren 6383413 Ø19,5cm H:13cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Skål på fot, Orrefors Ø27,5cm H:11cm

375 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld 18K 6,0g defekt

Utrop: 1 500 kr

Ljusstakar, ett par femarmade, Härryda Tenn, H:20cm

600 kr

Utrop: 750 kr

Kaffeservis, Royal Copenhagen Musselmalet, 12 Kaffekoppar, 12 Kaffefat, 1 Gräddkanna

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Assietter, 5st Royal Copenhagen Musselmalet Ø17cm

400 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Saxofon Louis Robert, bucklor och slitage, i väska

1 600 kr

Utrop: 400 kr

Ring 18K 2,9g Ø15 1/4 med diamant 1xca 0,75ct

10 600 kr

Utrop: 9 600 kr

Ring 18K 4,4g Ø15 1/4 med diamanter 5xca 0,10ct

2 900 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 5,0g 515 1/4 med små diamanter

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 2,3g Ø15 1/4 med små diamanter

Utrop: 850 kr

Hänge 18K 2,8g med stenar

Utrop: 850 kr

Ring 18K 10,2g Ø16 3/4 med diamant 1xca 0,23ct

3 600 kr

Utrop: 4 400 kr

Ring 18K 10,0g Ø16 3/4 med diamant 1xca 0,23ct

3 600 kr

Utrop: 4 400 kr

Hänge Tors hammare 18K 34,7g

8 000 kr

Utrop: 8 800 kr