1321 - 1340 av 1 743
1...666768...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2015

Klubbad för

L.U.C, fickur, S800, en boett, snr.62056, med klockkedja metall skadad

275 kr

Utrop: 125 kr

Mormorsur S800, en boett, snr.51500, repor, saknar ögla

Utrop: 125 kr

Mormorsur 14K en boett, bucklor, snr.122317, går ej

750 kr

Utrop: 750 kr

Michael Kors, MK-5542, snr.251110, herrur, quartz går ej, repigt glas, originallänk

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Singapore 21K 4,9g 53cm

Utrop: 1 500 kr

Hänge 21K 2,7g med stenar

Utrop: 800 kr

Armring 22K 9g, skev

Utrop: 2 900 kr

Armband 14K 24g 20,5cm

Utrop: 4 900 kr

Halskedja 18K 12,9g 60,5cm

Utrop: 3 500 kr

Ring 21K 3,8g, skev

Utrop: 1 200 kr

Smycken Herring

Ring 18K 7g Ø18¾

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Smycken Herring

Ring 18K 3,9g Ø18¾

Utrop: 1 500 kr

Smycken Herring

Ring 18K 8,4g Ø19¼ repig

Utrop: 2 200 kr

Hänge 22K brv.7,2g, med stor plastbit

Utrop: 2 000 kr

Halskedja doserad X-länk med stav 18K 12,1g 42cm

Utrop: 3 200 kr

Smycken Herring

Ring 14K 10,4g Ø19¾ med sten

Utrop: 2 000 kr

Örhängen 18K 2,1g

Utrop: 800 kr

Tärnan, 14K, damur, manuell går ej, armband X-länk med stav 18K brv.17,3g

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K 5,3g Ø16½ med stenar

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,7g, bucklig, skev

Utrop: 700 kr