1021 - 1040 av 1 743
1...515253...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2015

Klubbad för

Skål, Orrefors, Corona, Ø12,5cm, design Lars Hellsten

125 kr

Utrop: 125 kr

Fotoskrivare, Canon iP7250, snr.ADVB62806, med strömsladd, usb-sladd och manual i kartong, slut på vissa bläck

325 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Verktyg

Cirkelsåg Festool AXT 50 LA, nr.561860, bruksskick, i låda

750 kr

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr Fender, DG-4NAT, snr.01083904, små ytskador, i mjukt fodral

Utrop: 1 200 kr

Assietter 11st, Linnaea Borealis, Svaneholm, Ø19,5cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Djupa Tallrikar 12st, Linnaea Borealis, Svaneholm, Ø19,5cm

325 kr

Utrop: 250 kr

Uppläggningsfat Linnaea Borealis, Svaneholm, längd 33cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningsfat Linnaea Borealis, Svaneholm, längd 22cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Linnaea Borealis, Svaneholm, Ø13,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Fat, Sea Glasbruk, Ø36,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Sea Glasbruk, höjd 22,5cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Sea Glasbruk, höjd 12,5cm

Utrop: 250 kr

Babushka docka, 10 delar, höjd största 29cm

600 kr

Utrop: 250 kr

Karott med lock, Gefle, Fenix, höjd 18cm, längd 32cm med handtag, nagg

250 kr

Utrop: 125 kr

Uppläggningsfat, Rörstrand, Bengali, längd 28cm, små skador

125 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Rörstrand, Bengali, längd 23cm, små skador

250 kr

Utrop: 50 kr

Såssnipa, Rörstrand, Bengali, höjd 8,5cm, krackeleringar

150 kr

Utrop: 50 kr

Kanna, Rörstrand, Bengali, höjd 14cm, krackeleringar

150 kr

Utrop: 100 kr

Skärbräda, Rörstrand, 30, längd 36cm, små skador

150 kr

Utrop: 100 kr

Mortel, järn, höjd 11cm

175 kr

Utrop: 75 kr