801 - 820 av 1 743
1...404142...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2015

Klubbad för

Figurin Rosenthal, Fink, 1651. 12, höjd: 16cm

400 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Rosenthal, Tofsmes, 1647, höjd:14,5cm

325 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Royal Copenhagen, kvinna med ko, 779, höjd: 15,5cm

400 kr

Utrop: 200 kr

Vas Royal Copenhagen, Björnbär, 288 1049, höjd: 23cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Elbas Ernie Ball Music Man Stingray, made in California Usa, serienr: D05126, små lackskador, i hårt fodral

6 600 kr

Utrop: 4 800 kr

Figurin Rosenthal, Stjärtmes, 1802, höjd: 17cm

225 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Rosenthal, Gärdsmyg, 1660, höjd: 11,5cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Vas Kosta Boda, design Göran Wärff, 48586, signerad, höjd: 19cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Figurin Rosenthal, Talgoxe, 1184, höjd: 13cm

400 kr

Utrop: 100 kr

Lampa B&G, porslin, liljekonvaljer, 57/251, höjd: 30 cm, missfärgad skärm, små repor

75 kr

Utrop: 500 kr

Vas Gustavsberg Argenta, Riksskyttetävlingen i Stockholm 1943, höjd: 13cm

550 kr

Utrop: 150 kr

Akustisk Gitarr Starsound, liten nagg, små repor, i mjukt fodral

50 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk Gitarr Starsound, flera nagg i lacken, kantstött, med mjukt fodral

25 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk Gitarr Simon & Patrick Luther, Woodland Pro Parlor Sunburst HG 035151000159, made in Canada, i mjukt fodral

3 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Akustisk Gitarr Admira Paloma, serienr: A20015368, made in Spain, med axelband, Stämapparat Boss TU-80, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Standard Etune 120th anniversary, serienr: 140042677, i hårt fodral

Akustisk Gitarr Ibanez Artwood AW 100CE, serienr: 98050037, made in Korea, kantstött och lackskador, i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard Axion 49 Midiklaviatur, ingen strömsladd, ej funktionstestad

550 kr

Utrop: 200 kr

Parti guld, skev 18K 3,8g

Utrop: 1 000 kr

Ring, med sten skev graverad 18K 8,4g

Utrop: 2 100 kr