701 - 720 av 1 743
1...353637...88 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2015

Klubbad för

Armband S925 189,9g 22cm, repor och bucklor

850 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja Kejsarlänk S925 565,6g 67cm, inget lås

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Armband Kejsarlänk S925 118,6g 26cm, skev

550 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja Drottninglänk S925 97,9g 62,5cm

800 kr

Utrop: 600 kr

Armband Pansar S925 19,3g 21,5cm

Utrop: 275 kr

Parti silver S830 550,9g, graverat

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Teskedar 12st S830 110g 108mm

350 kr

Utrop: 350 kr

Vas S830 162,7g 215mm, graverad och skadad

Utrop: 500 kr

Vas S835 241,9g 210mm, graverad botten, små nagg

Utrop: 750 kr

Parti silver S925 71,2g, skevt

325 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen 1 par S925 1,9g med pärlor och stenar,

75 kr

Utrop: 50 kr

Halssmycke vitguld 18K 2,6g 44,5cm med integrerat hänge med stenar

800 kr

Utrop: 750 kr

Mynt 3st, "Det Kungliga Bröllopet 19 juni 1976", valör 50kr, Silver S925 81,2g

275 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja S925 15,8g, defekt

Utrop: 75 kr

Fickspegel S830 bruttovikt: 84,5g, bucklor

475 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S830 154,8g, graverat

375 kr

Utrop: 450 kr

Teskedar 11st S830 83,8g 100mm i slitet etui

275 kr

Utrop: 250 kr

Teskedar 12st modell: Svenska Floran GEWE S830 110,1g 100mm i etui, några missfärgade

500 kr

Utrop: 350 kr

Armband Pansar S925 9,5g 20cm

Utrop: 150 kr

Halskedja S925 23,3g, defekt

Utrop: 100 kr