Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2015
Klubbad för
Longines, herrur, stål, manuell, missfärgad urtavla, repor i glas, repor i boett, sliten flexlänk
Ring vitguld 18K 2,2g Ø18 1/4 med diamant 1xca0,70ct äldre slipning, inneslutningar, skev
Armring stel signerad Lindström S925 20,2g Ø6,3cm med sten, öppningsbar, skev, något missfärgad