281 - 300 av 1 743
1...141516...88 Gå till
Just nu klubbas Smyckekvaliten i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 1 september 2015

Klubbad för

Figurin Troll Signatur Rolf Lidberg nr. 9000-0568

125 kr

Utrop: 125 kr

Vas Kosta Boda Höjd 20cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Färglitografi, Lasse Åberg, signerad och numrerad 142/250, Bladstorlek ca 58x38cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Digitalkamera Nikon D3100 Serienr 7328432 Objektiv AF-SNikkor 18-105mm, laddare, väska

1 800 kr

Utrop: 1 400 kr

Glassvamp, Boda, Handgjord 17cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Årstallrikar Arabia 3st 1977-1979

100 kr

Utrop: 125 kr

Mormorsur S800, två boetter, med 67cm kedja, missfärgade visare, går ej, buckligt glas

75 kr

Utrop: 100 kr

Smörfat, Cottage Ware Reg. No 845007

175 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 2st, Märke IItala, Designer Timo Sarpaneva, Serie Festivo, H12cm samt 14cm, Ø7cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake Pukeberg Sweden, 16cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Tallrik, Märke Rörstrand Sweden, Serie Tomtejul, Designer Aina Stenberg, H7,5cm, Ø24

300 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Märke RBA, Designer Rolf Lindberg, Nummer 7036 av 9999

225 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld 18K 11,6g med sten och små diamanter, defekt

Utrop: 2 900 kr

Ring vitguld 18K 5,3g Ø16 med små diamanter, sliten

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge hjärta vitguld 18K 0,9g med liten diamant

Utrop: 350 kr

Parti guld 18K 2,5g med stenar, defekt

Utrop: 600 kr

Snurrebuss 1st 14K 0,1g

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Ärtlänk 18K 3,6g 45cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge 9K 1,4g med stenar

325 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja 18K 9g, defekt

Utrop: 2 400 kr