Spelkonsoll, Playstation 3, med handkontroll, sladdar och bruksanvisning
Utrop: 500 kr
Karaff, H:25,5cm
Utrop: 50 kr
Vas, H:20cm, skadad
Färglitografi, 66x49,5cm, Erik Haamer, "Mamma", skadad ram
Utrop: 250 kr
Banjo, Epiphone MB200, nr. 1305122120, i mjukt fodral
Utrop: 600 kr
Örhängen 1 par 18K 3,2g
Utrop: 1 200 kr
Kaffeskedar 8st S830 105,3g 115mm
Utrop: 300 kr
Armband Ankar S925 38,6g 22cm
Utrop: 375 kr
Halskedja Figaro S925 65,6g 51cm
Utrop: 400 kr
Halskedja Pansar S925 55,1g 55cm
Utrop: 350 kr
Armband S925 75,2g 22cm
Utrop: 450 kr
Parti silver S925 12,5g, skadat
Parti guld 18K 2,3g, skadat
Ring 20K 4g, graverad, skadad
Ring 23K 4,5g med stenar, graverad
Utrop: 1 500 kr
Klockarmband X-länk 18K 8g 16cm
Utrop: 2 100 kr
Halskedja Venezia S830 8,5g 51cm, förgylld
Armband 18K 4,3g 18,5cm med stenar
Utrop: 1 100 kr
Ring vitguld 18K 2,1g Ø18½ med sten
Utrop: 700 kr
Ring vitguld 18K 1,7g Ø16½ med diamant 1xca0,01ct
Tisdag 25 aug 2015