41 - 60 av 1 480
1234...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 augusti 2015

Klubbad för

Spelkonsoll, Playstation 3, med handkontroll, sladdar och bruksanvisning

700 kr

Utrop: 500 kr

Karaff, H:25,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Vas, H:20cm, skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Färglitografi, 66x49,5cm, Erik Haamer, "Mamma", skadad ram

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Banjo, Epiphone MB200, nr. 1305122120, i mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen 1 par 18K 3,2g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar 8st S830 105,3g 115mm

300 kr

Utrop: 300 kr

Armband Ankar S925 38,6g 22cm

Utrop: 375 kr

Halskedja Figaro S925 65,6g 51cm

Utrop: 400 kr

Halskedja Pansar S925 55,1g 55cm

275 kr

Utrop: 350 kr

Armband S925 75,2g 22cm

Utrop: 450 kr

Parti silver S925 12,5g, skadat

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld 18K 2,3g, skadat

Utrop: 600 kr

Ring 20K 4g, graverad, skadad

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 23K 4,5g med stenar, graverad

Utrop: 1 500 kr

Klockarmband X-länk 18K 8g 16cm

Utrop: 2 100 kr

Halskedja Venezia S830 8,5g 51cm, förgylld

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband 18K 4,3g 18,5cm med stenar

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring vitguld 18K 2,1g Ø18½ med sten

Utrop: 700 kr

Ring vitguld 18K 1,7g Ø16½ med diamant 1xca0,01ct

Utrop: 700 kr