501 - 520 av 1 480
1...252627...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 augusti 2015

Klubbad för

Ring 18K 5,4g Ø16, tredelad

Utrop: 2 100 kr

Moccaskedar 7st S830, 58,3g 100mm

200 kr

Utrop: 200 kr

Certina DS, damur, nr.7011/7111, refnr.EOL11544, quartz, safirglas, datum, stål, repig, originallänk

275 kr

Utrop: 250 kr

Tissot PR50, damur, J326/426, snr.RKL-BG-37965, quartz går ej, safirglas, datum, stål, originallänk

250 kr

Utrop: 300 kr

Marc By Marc Jacobs, MBM3054, snr.111311, damur, quartz, repigt glas, stål, originallänk

Utrop: 750 kr

Omega Seamaster, herrur, quartz, datum, guld stål, originallänk, viklås, graverad, i box

2 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Akustisk gitarr Yamaha C-40, snr.00225120, lackskador, i mjukt fodral

Utrop: 425 kr

Färglitografi, Chenia Ekström (1915-1985), 100/210, 37x47cm, i ram och glas

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja och hänge S830, 16g 39cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925, 5,9g Ø18 med stenar

Utrop: 150 kr

Kristallskål, Polonia, Ø27cm, höjd 16cm

650 kr

Utrop: 375 kr

Vas, Kosta Boda, "Bali", Kjell Engman, höjd 20cm

Utrop: 1 100 kr

Bricka, Scandia, belagd med 24K, Ø24,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar 7st, Gustavsberg, Asiatic Pheasants, Ø21cm, skador

75 kr

Utrop: 50 kr

Assietter 7st, Gustavsberg, Asiatic Pheasants, Ø18cm, skador

75 kr

Utrop: 50 kr

Djupa tallrikar 3st, Gustavsberg, Asiatic Pheasants, Ø23,5cm, skador

25 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Göteborgs porslinsfabrik, Tärna, Ø23cm, skador

Utrop: 125 kr

Tallrik, Rörstrand, slaget vid Lützen, Gustav II Adolf, efter en målning av Karl Wahlbom, med upphängning

100 kr

Utrop: 125 kr

Porslin, Kinesiskt, Kaffekanna, Sockerskål, Gräddkanna, 2 Fat, 6 Assietter

250 kr

Utrop: 300 kr

Kopp, Arabia, Moomin, höjd 8cm

150 kr

Utrop: 75 kr