Avslutad | Pant – Tisdag 18 augusti 2015
Klockor Nilax
Nilax, damur, repigt glas, stål, manuell 68082 med läderband, Technos, damur stål manuell fungerar ej med läderband
Musikinstrument, Elbas Aria Pro II Laser Electric snr:5072577 Made in Japan små lackskador utan fodral
Klockor Baume&Mer
Baume&Mercier Geneve herrur, 34mm 18K Snr: 1948736 boettnr:35600 automatic, datum, safirglas, läderband ej original, box, ytterkartong och cert ej stämplat
Elektronik, mobiltelefon iPhone 4 8GB, modell A1332MD, snr:DX6JRBCNDPMW, IMEI:013263002261765 med laddare fungerar ej och hörlurar låst till iCloudkonto i originalkartong
Invicta, herrur modell Grand Diver 3045 S11 NH35A, stål, automat, datum, glasboett, 30ATM med länk i stål Ø18cm med 3st extra länkbitar, box
Prestige de Geneve, 2st damur, varav ett med läderband och ett med stållänk batteribyte krävs
Digitalkamera Nikon D3200, snr 6538725, 1st objektiv Nikon 18-55MM 1:3,5-5,6 G snr 5427379, 1st objektiv SIgma 70-300mm 1:4-5.6 snr:14450505, med batteri, laddare och minneskort 8GB, användarhandbok, kameraväska Nikon
Fossil, herrur modell FS4831 snr: 111307, quartz, stål, graverad, kronograf som ej är ok, stållänk Ø18cm i box