1141 - 1160 av 1 458
1...575859...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2015

Klubbad för

Ring 18K 3g Ø16½ med sten, något skev

650 kr

Utrop: 800 kr

Halskedja Venezia S925 12,7g 82cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja Venezia S835 14,7g 68,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia S925 8,1g 71cm

Utrop: 125 kr

Halskedja Venezia S925 6g 51cm, förgylld

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Pansar S925 2,1g 43cm, förgylld, skadad

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia S835 3,7g 42cm, förgylld, skadad

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S830 1,7g, skadad

Utrop: 50 kr

Ring tvåfärgad 18K 4,6g, graverad

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 5,4g med diamanter 7xca0,02-0,03ct, graverad

Utrop: 1 500 kr

Halskedja Pansar 18K 3,9g 50cm

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 8,4g, graverad

Utrop: 2 200 kr

Halskedja Pansar 18K 2,7g 45cm

600 kr

Utrop: 750 kr

Armband Singapore 18K 1,3g 18cm

275 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja Singapore 18K 1,2g 42,5cm

300 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen 18K 1,2g, med stenar, små bucklor

Utrop: 350 kr

Armband Pansar 18K 5,1g 19cm

Utrop: 1 400 kr

Seiko, Solar Titanium, snr.290311, herrur, originallänk skadad

Utrop: 700 kr

Ring 18K 6,4g Ø17

Utrop: 2 400 kr

Parti silver S935 33,8g, skadat

Utrop: 125 kr