Ring 18K 3g Ø16½ med sten, något skev
Utrop: 800 kr
Halskedja Venezia S925 12,7g 82cm
Utrop: 200 kr
Halskedja Venezia S835 14,7g 68,5cm
Utrop: 50 kr
Halskedja Venezia S925 8,1g 71cm
Utrop: 125 kr
Halskedja Venezia S925 6g 51cm, förgylld
Utrop: 100 kr
Halskedja Pansar S925 2,1g 43cm, förgylld, skadad
Halskedja Venezia S835 3,7g 42cm, förgylld, skadad
Halskedja Pansar S830 1,7g, skadad
Ring tvåfärgad 18K 4,6g, graverad
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K 5,4g med diamanter 7xca0,02-0,03ct, graverad
Utrop: 1 500 kr
Halskedja Pansar 18K 3,9g 50cm
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K 8,4g, graverad
Utrop: 2 200 kr
Halskedja Pansar 18K 2,7g 45cm
Utrop: 750 kr
Armband Singapore 18K 1,3g 18cm
Utrop: 350 kr
Halskedja Singapore 18K 1,2g 42,5cm
Utrop: 300 kr
Örhängen 18K 1,2g, med stenar, små bucklor
Armband Pansar 18K 5,1g 19cm
Utrop: 1 400 kr
Seiko, Solar Titanium, snr.290311, herrur, originallänk skadad
Utrop: 700 kr
Ring 18K 6,4g Ø17
Utrop: 2 400 kr
Parti silver S935 33,8g, skadat
Tisdag 4 aug 2015