681 - 700 av 741
1...343536...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 juli 2015

Klubbad för

Skedar 6st modell Svenska Floran GEWE, 9,8-10,3mm, Silver, 53,7g

375 kr

Utrop: 150 kr

Armband Silver S925 3,9g 19,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Brosch Silver S925 11,1g, små skador, Hänge Silver S835 0,6g med pärla

75 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Venezia 18K 3,6g 51cm, vitguld

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Collier Silver S925 35,4g 43cm, halvstel, defekt lås

400 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen ett par Silver S925 5,3g med rosa stenar, förgyllda

275 kr

Utrop: 125 kr

Armband Silver S925 28,4g 18,5cm med berlocker med stenar signerade Italy Murano Silver

225 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen ett par Silver S925 4,6g med gröna stenar

275 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 4st modell Haga 117mm Silver S830 53,2g

150 kr

Utrop: 150 kr

Armband Silver S925 9,0g 19cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja Ormlänk Silver S925 4,5g 50cm, små skador

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge Silver S925 4,1g med stenar

Utrop: 100 kr

Halskedja med hänge Silver S925 42,6g 47cm

650 kr

Utrop: 425 kr

Armring Silver S925 33,1g Ø6,3cm, öppen

475 kr

Utrop: 500 kr

Armband Silver S925 15,1g 22cm

Utrop: 225 kr

Armband Pansar Silver S925 143,3g 25,5cm, repigt

750 kr

Utrop: 550 kr

Halskedja 3-delad Ormlänk Silver S925 12,1g 44,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge Silver S925 3,3g med sten

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par Silver S925 3,5g med stenar

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par Silver S925 2,8g med stenar

100 kr

Utrop: 75 kr