Halskedja Rävsvans 18K 9,4g 41,5cm, skev
Utrop: 2 600 kr
Ring 8K 5,4g, skev
Utrop: 700 kr
Ring 14K 1,9g, defekt
Utrop: 400 kr
Parti guld 18K 15,4g med stenar, defekt
Utrop: 4 100 kr
Parti guld 18K 6,4g, defekt
Utrop: 1 700 kr
Halskedja Singapore 18K 3,6g 45cm
Utrop: 1 000 kr
Ring 18K 5,7g, skev
Utrop: 1 600 kr
Halskedja med delvis förgyllt hänge "Perfect", design: Björg, Silver S925 10,5g 80,5/90,5cm
Utrop: 200 kr
Hänge Silver S925 4g med sten
Utrop: 100 kr
Parti silver S925 9g med stenar, graverat och skevt
Utrop: 50 kr
Myntliknande föremål 1st 18K 2g
Utrop: 550 kr
Parti guld 18K 9g med diamant 1xca0,03ct, graverat
Utrop: 2 400 kr
Hänge kors 18K 2,2g
Utrop: 850 kr
Ring vitguld 18K 3g Ø15 3/4 5xca0,05ct, sliten
Utrop: 1 100 kr
Halskedja Bismarck 14K 20,5g 42,5cm med hänge 18K, små bucklor
Utrop: 4 200 kr
Hänge 18K 1,3g med pärla och stenar
Utrop: 300 kr
Klackring 18K 5,7g med sten, skev
Hänge vitguld 18K 2,9g med diamanter
Halskedja vitguld 18K 2,6g 40cm
Ring 18K 6g med stenar, defekt
Tisdag 7 jul 2015