Avslutad | Pant – Tisdag 8 september 2015
Klubbad för
Mobiltelefon, Sony Ericsson Xperia ARC Modell LT15i, 2GB, repig front, operatör okänd, kantskada, IMEI; 012682001081323
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S3 Mini, Modell GT-1890, 6GB okänd operatör, repor på front och baksida, kantskador, IMEI 358307050442117