Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2015
Klubbad för
Ljusstake, Skultuna, design Carl-Einar Borgström (1914-1981), modell Skyddsängel, höjd 18cm, förgylld mässing
Ljusstakar 3st, Skultuna, design Pierre Forsell, modell Tulpan, höjd 19-23cm, i originalask
Vägglampett 1st, Skultuna, design Pierre Forsell, modell Reflex, höjd 38cm, några repor