441 - 460 av 919
1...222324...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2015

Klubbad för

Ljusstake, Skultuna, design Carl-Einar Borgström (1914-1981), modell Skyddsängel, höjd 18cm, förgylld mässing

300 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstakar 3st, Skultuna, design Pierre Forsell, modell Tulpan, höjd 19-23cm, i originalask

850 kr

Utrop: 750 kr

Bulkruka 2L, Skultuna, några små bucklor och färgdefekter

Utrop: 125 kr

Figurin, NAO by Lladro, barn i maskeraddräkt, höjd ca 19cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Vas, Lindshammar, höjd 20cm, design Britten Pååg

100 kr

Utrop: 75 kr

Vägglampett 1st, Skultuna, design Pierre Forsell, modell Reflex, höjd 38cm, några repor

325 kr

Utrop: 125 kr

Parti guld 18K 5,2g defekt

Utrop: 1 500 kr

Ring 9K 4,3g Ø18 med sten

650 kr

Utrop: 600 kr

Collier S925 5,6g 36,5cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Ring 18K 2,1g Ø18¼ med diamanter 3xca0,01ct

Utrop: 750 kr

Örhängen 1 par 18K 0,5g, saknar stopp

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen 1 par 18K 0,3g, saknar stopp

Utrop: 100 kr

Ring 18K 1,9g med diamanter 2xca0,02ct, skadad

Utrop: 550 kr

Ring 18K 4,3g, graverad

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 0,9g, udda

Utrop: 250 kr

Parti guld 14K 28,8g, skadat

Utrop: 6 000 kr

Halskedja Venezia 18K 2,4g 40,5cm

Utrop: 700 kr

Örhängen 1 par 18K 0,6g med stenar

Utrop: 225 kr

Parti guld 18K 3,2g med diamanter 8xca0,005ct, vitguld, graverade

Utrop: 900 kr

Armband X-länk med stav 18K 56,8g 18cm