401 - 420 av 919
1...202122...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2015

Klubbad för

Högtalare Harman/ kardon Onyx Studio, snr. FC008-0013094, bluetooth med strömkabel

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop Packard bell easynote TK P5WS6, snr. LXBSG02032, 2GB DDR3 memory, AMD Dual-core processor C-50 med laddare

800 kr

Utrop: 900 kr

Ljushållare, Orrefors Olympia design Lars Hellsten, sign. of, H 12,5cm 12cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake, Orrefors, Ängel design Lars Hellsten sign. Orrefors T 4304-321 H 7,5cm B 10,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors, Ängel design Lars Hellsten sign Orrefors, Ca 13,5cm, några repor

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljushållare, Orrefors, Kotte, design Berit Johansson, sign Of, H 8,5cm Ø11,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, Orrefors, Ängel, design Lars Hellsten, sign Orrefors T4304-331, för två ljus, H 13,5cm B 19cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Akustisk gitarr Ibanez, modell PF17ECE-LG, snr 2Y-01 GS140602173, med mic, i pappkartong

700 kr

Utrop: 850 kr

Semi-akustisk gitarr Epiphone, modell Sherathon II VS, snr: 09111500825, i pappkartong

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Akustisk gitarr Ibanez, modell EW20ASENT1202, snr SQ07085015, med mic i mjukt fodral

2 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Fritid Sport

Fiskerulle ABU Garcia Ambassadeur 6500C

325 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Sport

Havsfiskerulle ABU Garcia

300 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Sport

Fiskespö Silstar ET 3601-180

275 kr

Utrop: 125 kr

Målning på duk, signerad Anders Palmér 38x38cm, i träram

650 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abumatic 150

75 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Fiskerulle ABU Cardianl 66

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Fiskerulle ABU Cardinal 755

100 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abumatic 290

150 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Trumstämmare Drum Dial i originalask

275 kr

Utrop: 250 kr

Royal, herrur, quartz, fungerar ej, stål

Utrop: 125 kr