1081 - 1100 av 1 145
1...545556...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juni 2015

Klubbad för

Myntliknande föremål 21K 3,5g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Bildskärm 24tum Samsung s24d390HL med strömkabel, HDMI ingång SNR 0359H4MFB11330B

500 kr

Utrop: 375 kr

Optisk mus Logitech G400s 8 knappars 4000Dpi

250 kr

Utrop: 50 kr

1 Mobiltelefon Apple Iphone 4S A1387, spräckt baksida, låst till 3, trög startknapp, repig framsida, med laddare sliten, IMEI 013181000328123

375 kr

Utrop: 50 kr

Laptop Asus sonic Master intel core I5, 8Gb ram 500Gb HDD med laddare, Windows 8, ena låset till batteriet saknas vilket medför att batteriet inte sitter som det skall snr:D5NOCW79378322G

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

4 st tennljusstakar repor finnss

100 kr

Utrop: 50 kr

4 guldramar skavda, med tryck av Bruno Liljefors, c:a 40 x50 cm samt 1 ram med ett tryck av Harald Wiberg c:a 30 x 40 cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Ringklocka bjällra svenskt tenn 1966 brv 236,8g

125 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake Ystad Tenn 1951 något lite skev brv 222,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Brosch med matchande örhängen S800, Någon markasit saknas

75 kr

Utrop: 75 kr

Wallendorf änglar 2 st, en defekt på instrumentet

75 kr

Utrop: 50 kr

Porslin Burleigh staffordshire hund England

50 kr

Utrop: 200 kr

Sony Experia Z C6603, Olåst med laddare, repig (brukslitage)

750 kr

Utrop: 650 kr

Mobiltelefon ZTE Blade Q I originalkartong nyskick med laddare och hörlurar, olåst

500 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Övrigt

Zenith astronomi teleskop, saknar en fot

1 100 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld 18K 6,5g

Utrop: 1 700 kr

Ring med diamanter 5xca0,07ct gravyr Ø16 2,8g

800 kr

Utrop: 900 kr

Halsband, Pansar 18K 42cm 1,8g

400 kr

Utrop: 450 kr

Hänge 18K 1,1g

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 0,7g

225 kr

Utrop: 275 kr