Avslutad | Pant – Tisdag 16 juni 2015
Fritid Sport
Värja prydnads, Wilkinson London made in England, något glapp vid parerstång, längd c:a 90cm
1 Spelkonsol Sony PS3 ultraslim 500Gb med strömsladd, laddkabel, AVkabel 1 handkontroll samt nio spel
Herrur Tissot T035407, med dag o datum automatic, 100M, safirglas, stållänk bruksslitage med viklås c:a 19cm box
litografi Stallet,Madeleine Pyk signerad, bild c:a 51 x 35 cm, vitbetsad ram repig c.a 55 x 70cm
Elektronik TV-apparater
32 tums LCD LG 32LN54ou, med strömsladd och fjärrkontroll, USB ingång HD ready Snr: 311MAJM15076
Högtalare Marshall Stanmore Black med strömsladd och 3,5mm sladd. Snr144100911 i kartong.
Spelkonsol Microsoft Xbox 360 model 1439 250GB, 1st handkontroll med kablage och headset i kartong med maualer snr 354617211605. 9st spel
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S2 vit med kartong och manual. Laddar ej, operatör ökänd.