981 - 1000 av 1 145
1...495051...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juni 2015

Klubbad för

Ring 14K Ø18½ 3,8g

Utrop: 800 kr

Halsband defekt 14K 52cm 9,2g

Utrop: 1 800 kr

Hänge med sten 14K 0,9g

175 kr

Utrop: 200 kr

Hänge 14K 0,6g

Utrop: 125 kr

Hänge med sten 14K 1,4g

275 kr

Utrop: 300 kr

Vristlänk Venezia 14K 24,5cm 1,5g

Utrop: 300 kr

Ring 14K Ø18½ 3,5g

Utrop: 700 kr

Musikinstrument Övrigt

Musikinstrument Keyboard EDIROL PCR-A30 med USB-sladd, en justeringsknapp defekt

225 kr

Utrop: 150 kr

Högtalare BOSE Soundlink model 414255 Bluetooth med laddare

850 kr

Utrop: 750 kr

Spelkonsol SonyPS3 500Gb CECH-4004C Med 1 handkontroll, HDMI kabel, laddare strömsladd i Kartong

425 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Övrigt

Bresser kikarsikte night vision scope 3X25I kartong med fodral och manual

900 kr

Utrop: 250 kr

Externt minne My Passport 1Tb Srn:WDBBEP0010BBK-01

400 kr

Utrop: 200 kr

Hörlurar CQ med mobilsladd

75 kr

Utrop: 50 kr

Digital Systemkamera Nikon D90 Objektiv Sigma 50mm Srn:6514990 med laddare linsskydd, skärmskydd och Golla Bag

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Kamerastativ Digipod A2241P justerbar höjd, Vattenpass med monteringbeskrivning, i fodral och plast, Stativ platta saknas

175 kr

Utrop: 100 kr

Herrur, Dream King Quartz K1215, gummiarmband, batteribyte krävs

175 kr

Utrop: 50 kr

Tangentbord Logitech G510 model:Y-U0010 Brukslitage

225 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Regal R4655, tygarmband, batteribyte krävs

Utrop: 50 kr

Herrur ZA, läderarmband, lite naggad i kanten

175 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Swatch

Herrur, Swatch quartz skadad med flexiarmband

25 kr

Utrop: 50 kr