401 - 420 av 975
1...202122...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juni 2015

Klubbad för

Fickur Longines 14K, en boett, defekt och löst glas, defekt urtavla, bruttovikt: 81,6g

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Fickur 9K, två boetter, går ej, repor och bucklor, bruttovikt: 20,7g

500 kr

Utrop: 600 kr

Damur Omega De Ville 18K i boett, manuell, slitet läderband, graverad, bruttovikt: 12,5g

1 700 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Ebel

Damur Ebel, 18K i boett, manuell, saknar länk, defekt urtavla, bruttovikt: 7,9g

550 kr

Utrop: 425 kr

Tallrik S830 312,7g Ø21cm Julen 1972 Gustaf VI Adolf 90år

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Tallrik S830 311,8g Ø21cm Julen 1972 Gustaf VI Adolf 90år

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Tallrik S830 314,7g Ø21cm Julen 1972 Gustaf VI Adolf 90år

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Tallrik S830 316,1g Ø21cm Julen 1972 Gustaf VI Adolf 90år

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Tallrik S830 314,8g Ø21cm Julen 1972 Gustaf VI Adolf 90år

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Tallrik S830 310,4g Ø21cm Julen 1972 Gustaf VI Adolf 90år

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Tallrik S830 309,5g Ø21cm Julen 1972 Gustaf VI Adolf 90år

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti Silver S925 87,6g defekt med stenar

275 kr

Utrop: 300 kr

Armband Pandora S925 15,3g 22cm

275 kr

Utrop: 275 kr

Berlock S925 2,7g Pandora

200 kr

Utrop: 100 kr

Berlock S925 4,1g Pandora

150 kr

Utrop: 125 kr

Berlock S925 3,5g Pandora

300 kr

Utrop: 125 kr

Berlock S925 2,9g Pandora

100 kr

Utrop: 100 kr

Berlock S925 2,8g Pandora

75 kr

Utrop: 100 kr

Berlock S925 4,3g Pandora

250 kr

Utrop: 150 kr

Berlock S925 3,7g Pandora

175 kr

Utrop: 125 kr