Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2015
Klubbad för
Fritid Övrigt
Leksak, Hubsan X4 Quadcopter, 2.4GHZ RC Series 4 Channel, med manual på engelska, i box, måste kalibreras
Aukustisk gitarr, Yamaha C-40, made in Indonesia, med nagg och lackskador, i mjukt fodral
Aukustisk gitarr, Yamaha FG-411S, made in Taiwan, spricka i fäste mellan hals och kropp, lackskador, med axelband, i mjukt fodral
Elgitarr, Epiphone, modell: DOT CH, serienr: 13051502575, made in China, mjukt fodral