141 - 160 av 1 323
1...789...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2015

Klubbad för

Fritid Övrigt

Leksak, Hubsan X4 Quadcopter, 2.4GHZ RC Series 4 Channel, med manual på engelska, i box, måste kalibreras

150 kr

Utrop: 200 kr

Vas Rörstrand Nang-King, AUT, höjd 22,5cm, små nagg

75 kr

Utrop: 150 kr

Aukustisk gitarr, Yamaha C-40, made in Indonesia, med nagg och lackskador, i mjukt fodral

225 kr

Utrop: 250 kr

Aukustisk gitarr, Yamaha FG-411S, made in Taiwan, spricka i fäste mellan hals och kropp, lackskador, med axelband, i mjukt fodral

325 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr, Epiphone, modell: DOT CH, serienr: 13051502575, made in China, mjukt fodral

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Käpp med silverhandtag graverat slitet missfärgat

225 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning på duk signerad 99x28,5cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Tavlor 3st Afrikanska masker naggade 30x50cm 2x26x32cm /en skadad

100 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Övrigt

Handväska Givenchy S10150

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Fritid Övrigt

Handväska Gucci Joy F1797018 sliten i dustbag

2 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Fritid Övrigt

Kuvertväska Jimmy Choo JCH.2.00BW8W med cert med dustbag

Utrop: 2 000 kr

Vas Strömberg H18cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar ett par Kosta Sigurd Persson H21,5cm

300 kr

Utrop: 200 kr

Ljuslyktor ett par glas H7,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Väggljusstakar ett par Skultuna "Reflex" Pierre Forsell med prismor

275 kr

Utrop: 200 kr

Glas 6st H7,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Vas Orrefors grå etikett 18cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Parfymflaska Orrefors H9,5cm ned kork

125 kr

Utrop: 50 kr

Solglasögon RayBan RB3025W3277 58 14 3N i fodral

550 kr

Utrop: 250 kr

Solglasögon Versace 4261 163/73 58 16 135 3N i fodral

425 kr

Utrop: 375 kr