Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2015
Klubbad för
Ring 18K 3,5g Ø16¾ med pärla och åttkantslipade diamanter 2xca.0,01ct
Visa varaUtgått
Musikinstrument Övrigt
Rörförstärkare, Orange, modell Rockerverb 100 MKII, snr: RK100HMII-00625-0611
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr Fender Stratocaster, made in Japan, snr:E845011, repig kropp, lackskada, stämskruvar och stallmick utbytta, i hårt fodral
Akustisk gitarr Tanglewood, modell TW28STUSA, slitet plektrumskydd, några repor på kroppen, stallet har släppt lite, i mjukt fodral
Elgitarr Gibson Les Paul, made in USA 2011, snr:124110692, små skador på lacken, i mjukt originalfodral