881 - 900 av 1 323
1...444546...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2015

Klubbad för

Ring 18K 3,1g Ø17 med stenar och diamanter 2xca.0,02ct

Armband 18K 4,5g 21,5cm

Hänge 18K 0,4g

Örhängen 18K 2,5g

Hänge 18K 1,5g

Ring 18K 3,5g Ø16¾ med pärla och åttkantslipade diamanter 2xca.0,01ct

Parti guld 18K 6,8g, skadat, graverat

Halskedja Pansar 18K 30,4g 49cm

6 800 kr

Utrop: 8 200 kr

Hänge 18K 6,4g

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K 0,7g med sten

Medjaljong 18K 2,3g

Hänge 18K 0,4g

Hänge 18K 0,8g med sten

Parti guld 18K 2,3g, skadat

Armband 18K 51g 17,5cm, bucklor

Musikinstrument Övrigt

Rörförstärkare, Orange, modell Rockerverb 100 MKII, snr: RK100HMII-00625-0611

Elgitarr Fender Stratocaster, made in Japan, snr:E845011, repig kropp, lackskada, stämskruvar och stallmick utbytta, i hårt fodral

Utrop: 3 900 kr

Akustisk gitarr Tanglewood, modell TW28STUSA, slitet plektrumskydd, några repor på kroppen, stallet har släppt lite, i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 750 kr

Elgitarr Gibson Les Paul, made in USA 2011, snr:124110692, små skador på lacken, i mjukt originalfodral

4 300 kr

Utrop: 3 000 kr

Akustisk gitarr Fender, modell CD-60 BK, snr. CS07031903, repig kropp, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 550 kr