Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj 2015
Klubbad för
Spelkonsoll Playstation3 snr bortrivet med en handkontroll, instruktionsbok och el/nätsladdar i kart
Kruka, Gustavsberg, Josef Ekberg, signerad och daterad 1907, höjd 19cm, Ø21,5cm, krackelerad, spricka i botten
Digitalkamera Leica D-Lux 4, snr.3656089, repor och spricka på displayskärm, saknar laddare, med usb-sladd, minneskort 2GB och väska
Mobiltelefon Sony Xperia E1, IMEI:353849065720990, spricka i skalet på baksidan, med laddare, fodral och handsfree i kartong Telia