601 - 620 av 1 072
1...303132...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj 2015

Klubbad för

Ring 18K 1,9g med diamant ca0,03ct Ø17¼

550 kr

Utrop: 700 kr

Ringar 3st 18K 11,6g skadade/graverad

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Ring 23K 3,2g graverad

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 2,7g med diamanter 7xca0,005ct Ø19

Utrop: 850 kr

Herrur 18K brv151,3g

Spelkonsoll Playstation3 snr bortrivet med en handkontroll, instruktionsbok och el/nätsladdar i kart

750 kr

Utrop: 425 kr

Esprit Damur 000M02 quartz/går ej repigt armband

Utrop: 600 kr

Fat, Gustavsberg Josef Ekberg, Ø31cm

650 kr

Utrop: 250 kr

Väggvas, Gustavsberg, Josef Ekberg, längd 19,5cm

Utrop: 250 kr

Lockurna, Gustavsberg, Josef Ekberg, höjd med lock 32cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Kruka, Gustavsberg, Josef Ekberg, signerad och daterad 1907, höjd 19cm, Ø21,5cm, krackelerad, spricka i botten

500 kr

Utrop: 600 kr

Kopp, Arabia, Mumin, höjd 8cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Kopp, Rörstrand, Emil i Lönneberga, höjd 8cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle, Abu Garcia, Ambassadeur, jerk baiter, 5601 hs, i originalkartong

550 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Penn, Fierce 4000, i originalkartong

400 kr

Utrop: 200 kr

Digitalkamera Leica D-Lux 4, snr.3656089, repor och spricka på displayskärm, saknar laddare, med usb-sladd, minneskort 2GB och väska

700 kr

Utrop: 550 kr

Digitalkamera Nikon Coolpix S9700, snr.41008805, saknar laddare, med fodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon Sony Xperia E1, IMEI:353849065720990, spricka i skalet på baksidan, med laddare, fodral och handsfree i kartong Telia

Utrop: 375 kr

Samlarbil Citroën, Roadster 1934

175 kr

Utrop: 125 kr

Samlarbil Citroën, Eligor, i kartong

125 kr

Utrop: 125 kr