421 - 440 av 1 072
1...212223...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj 2015

Klubbad för

Kaffeskedar 12st S830 151,8g 116mm, modell Olga

475 kr

Utrop: 450 kr

Teskedar S830 92,3g 123mm, modell Olga

275 kr

Utrop: 275 kr

Teskedar 6st S830 94,4g 123mm, modell Olga

300 kr

Utrop: 350 kr

Teskedar 6st S830 93,1g 123mm, modell Olga

300 kr

Utrop: 350 kr

Teskedar 6st S830 91,1g 123mm, modell Olga (1 sked lite böjd)

475 kr

Utrop: 225 kr

Akvarellmålning Siv Leander "Citroner i skål" 38,5x29,5cm 4/175

450 kr

Utrop: 250 kr

Oljemålning Sune Johansson "Vildmark"29x59cm träram

100 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning Sune Johansson "Vildmark"2

100 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Verktyg

Samekniv sign NNS 1986 totalt 22cm

2 200 kr

Utrop: 2 200 kr

Elektronik Musik

Mikrofon, Shure, modell SM57 Dynamic, utan strömkabel

400 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

425 kr

Utrop: 200 kr

Teservis B&G 27 delar 7 Assietter 6 Koppar/en med spricka,en naggad med 8 fat Gräddkanna 3 Sockerskålar en med lock 1 Kanna/naggad med lock

250 kr

Utrop: 300 kr

Dräktsmycke silver 14g

275 kr

Utrop: 350 kr

Mobiltelefon HTC, modell Sensation Z710e, med laddare och headset i del av originalkartong, IMEI 358313042675087

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Figurin, JIE, höjd 23cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Bordsur

Bordsur , sliten yta, buckligt, med nyckel

700 kr

Utrop: 75 kr

Takplafond mönstrat glas ej testad

850 kr

Utrop: 75 kr

Bordslampa glas/metall, höjd 32cm, med äldre stickkontakt

225 kr

Utrop: 100 kr

Glasfigurer 5st Elefant, Katt, tre Fåglar

100 kr

Utrop: 50 kr

Såsterrin Masons Vista England med lock Hca14cm Lca20cm

125 kr

Utrop: 50 kr