Avslutad | Fashionabla – Torsdag 20 augusti 2015
Böcker Faktaböcker
KATALOG, LOUIS VUITTON, Le Catalogue, Maroquinerie, Louis Vuitton grundsortiment, 235 sidor.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac Plat, vintage, monogram canvas, 36x38x9cm, ny renoverat foder med kvitto från kostnad 3300kr, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Tropique, Laurence Bourthoumieux, 100 % siden, 90x90 cm, blå, gul och grön.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Damier Ebene, 14x9c2 cm, mynt, sedel, 2 st kontokortsfack.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, BURBERRY, Canterbury Tote, mörk brunt läder "dark chocol 26x29x12cm, dustbag, visst slitage på hörnen,
Accessoarer Scarves
SCARF, LOUIS VUITTON, 100% siden, 65x65cm, "off white", röd, originalask, någon tråddragning,
ARMBAND, CHRISTIAN DIOR, plast med nitdetaljer, sidenband, 36cm, går två varv, originalask.
SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA, 42/S 807 LF 6016120, svarta bågar, bruna glas putsduk, etui, lite repor.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, mörkbrunt läder, mässingsfärgade detaljer 18x9c2cm, mynt, sedel, 9st kontokortsfack, visst slitage.
VÄSKA, MULBERRY, svart läder, kongo, mässingsfärgade detaljer 23x20x10cm, dustbag
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, vintage (1970-tal), mellanbrunt läder med gulmetallbeslag, 35x15x16 cm, avtagbar axelrem.
VÄSKA, LONGCHAMP, Ltd, svart, vitt ponnyskinn, svarta läderdetaljer, 24x18x8cm, kedja i vitmetall,
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Signet, vintage, W1394, bågar i gulmetall, svart glas, etui.
VÄSKA, CHRISTAIN DIOR, vintage, svart läder, svart/beige tyg, 28x18x4cm, axelkedja i gulmetall.