Avslutad | Fashionabla – Torsdag 4 juni 2015
Accessoarer Agendor
AGENDA, MULBERRY, mullvadsfärgad scotch grain, bruna läder detaljer, 13x18x4cm, plats för kontokort, originalask.
VÄSKA, MULBERRY, mullvadsfärgad scotch grain, bruna läder detalje, 23x34x12cm, någon fläck på lädret.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Grande Bucket, monogram canvas, 27x36x20cm, foder saknas (kostnad ca 1500kr vid inlämning hos LV på Birger Jarlsgatan), dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Randonne, monogram canvas, 28x40x15cm, fläckar på lädret, dustbag.
SOLGLASÖGON, VERSACE, Mod. 4093 388/71 6217, brunröda bågar, svarta glas, cert, etui, ytterkartong.
VÄSKA, GUCCI, svart läder med axelrem i gulmetall pansarkedja, 16x13x3,5 cm, dustbag samt originalkartong. kvitto från 20/8 2012 finns. Märkt 251821 002123.
Kläder Skor
BALLERINASKO, LOUIS VUITTON, monogram canvas, tå i brun skinnlack, gulmetall tärningar, stl 37 1/2, skopåsar samt kartong. Visst slitage.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, GUCCI, gg monogram i 100 % ull, mörkgrå, ljusgrå, 48x180 cm, originalask. Några tråddragningar.
Accessoarer Övrigt
IPHONE FODRAL, GUCCI, svart guccissima läder, 8x12 cm, Iphone 4/4s, visst slitage, originalask.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 3500/S 791J6, bruna bågar, gulmetall på skalmarna, putsduk samt fodral.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator, svarta bågar, putsduk samt, fodral. Några repor på glasen.
VÄSKA, MULBERRY, svart, nylon, läder, reglerbar axelrem i tyg, läder, 36x28x24 cm.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 3062/S U74R5, gulbeiga bågar med vitmetall mönster på skalmarna, fodral.
SOLGLASÖGON, BVLGARI, 6007-B 102/87, svarta bågar, glas med strass på skalmarna, fodral.
SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, GA 320/S CWSYP, gulmetall med mellanbrun skalmar, strass på sidorna.