Avslutad | Pant – Måndag 18 maj 2015
Färglitografi, signerad Anders Fogelin 1976 (1933-1982), motivmått 42x49cm, glas och ram
Elektronik TV-apparater
LED-TV, Andersson, 50 tum, modell L5023FDC PVR, serienummer 2013370025, med fjärrkontroll
Elektronik Musik
Högtalare, Exibel, modell BX800, bluetooth, utbytbar front, fjärrkontroll, snr 130826919, diverse tillbehör
Läsplatta, Samsung Galaxy Tab 3, 16GB, modell GT-P5220, IMEI 358263/05/235772/2, låst till Telia, i originalkartong
iPad Air, Apple, 16GB, modell A1566, serienummer DMPNG7EJG5VJ, med laddare i originalkartong
iPad Air, Apple, 16GB, modell A1474, snr. DMQMTMTJFK10, med laddare i originalkartong, laddare ej med USB-kabeln i datorn utan endast i vägguttaget
Systemkamera Olympus OM-2 snr1157473, med objektiv Tokina 28-70mm, 3 objektiv (Olympus, Tokina, Tamron), 2 mellanringar, blixt Osram, i väska
Dator, iMac, modell A1058, spricka i skärmens innerkant, med tangentbord, mus och kablar