Ring 18K 3,4g Ø18½, skev med lös sten
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K 2,1g Ø19¼ med åttkantslipad diamant 1xca.0,02ct
Utrop: 800 kr
Ring 18K 2,5g 18½, 7xca.0,005ct
Utrop: 1 000 kr
Ring 18K 6,1g Ø17¾
Utrop: 2 300 kr
Ring 18K 1,2g, bucklig med stenar
Utrop: 350 kr
Collier 21K 25,2g 43,5cm med stenar, små skador
Utrop: 8 100 kr
Ring 18K 2,5g Ø17½ med stenar
Utrop: 850 kr
Hänge 18K 1,4g skadat med sten
Utrop: 400 kr
Ring 18K 1,4g Ø15¾, bucklor
Hänge 18K 2,7g
Hänge 18K 1,6g, defekt
Utrop: 450 kr
Armband 18K 41,5g 20,5cm
Utrop: 11 600 kr
Ring 23K 5,5g graverad
Utrop: 2 000 kr
Armband S835, 58,9g 18,5cm
Utrop: 200 kr
Medaljong S830, 15,5g, saknar ögla
Utrop: 75 kr
Ring 18K 2,9g, graverat
Ring 18K 1,8g Ø19, skev
Utrop: 550 kr
Ring 18K 2,5g, graverad
Utrop: 750 kr
Ring 18K 4,5g, graverad
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 18K 1,7g, defekt
Utrop: 500 kr
Tisdag 12 maj 2015