Ring vitguld med pärla och 4 små diamanter åttkantslipade 14K 4,5g Ø18½
Utrop: 1 000 kr
Örhängen ett par Creoler 18K 8,6g
Utrop: 3 200 kr
Ring vitguld med pärla och 20 små diamanter 14K 8,3g Ø18
Armband Bismarck 14K 13,7g 18cm
Utrop: 2 900 kr
Ring, flerfärgad, 14K 7,5g Ø18¼ med sten, små repor
Utrop: 1 600 kr
Örhängen ett par 14K 8,7g, små skador
Utrop: 1 800 kr
Ring 14K 4,8g Ø19½ med stenar, skev skena
Halskedja Venezia 18K 42cm 3,2g
Utrop: 850 kr
Halskedja Pansar 18K 1,9g 37,5cm
Utrop: 500 kr
Hänge, hjärta, 18K 1,6g
Utrop: 600 kr
Hänge, hjärta med 3 små diamanter 18K 1,3g
Halskedja Rävsvans 18K 11,5g 41,5cm
Utrop: 3 100 kr
Örhängen ett par 14K 1,2g
Utrop: 250 kr
Parti guld 18K 1,9g, defekt
Ring vitguld 18K 11,9g Ø18, graverad, repig
Ring 18K 2,4g Ø16½ med sten, skev
Ring 18K 2,0g Ø19 med sten
Armband X-länk 18K 8,0g 18cm, skadad
Utrop: 2 200 kr
Ring 18K 2,6g Ø17¾ med diamant 1xca0,15ct
Utrop: 1 500 kr
Armband 9K 4,0g 19cm, små skador
Utrop: 550 kr
Tisdag 7 apr 2015