Avslutad | Pant – Tisdag 7 april 2015
Elgitarr Yamaha, modell Pacifica PAC112V, serienummer QNY083304, några stötmärken och repor, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Bjärton, sprickor, stötskador, repor på kroppen, serienummer 83192, i mjukt fodral som inte passar
Semiakustisk gitarr Ibanez, modell Artcore AK-95-DVS-12-03, serienummer S10121700, i mjukt fodral
Elgitarr Leslie Jennings, liten stötskada på baksidan av kroppen, i mjukt fodral
Elgitarr Convair B-58 Hustler, serienummer WO20579, stötskadad och repig kropp, i ryggsäck
Halvakustisk gitarr Gretsch, modell Electromatic G5120, serienummer KS07113369, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Yamaha FG-350W, serienummer 01217114, repig kropp, i trasigt hårt fodral
Musikinstrument Bleckblås
Altsaxofon B & S, series 2001, med nacke och munstycke, serienummer 00832, i väska