541 - 560 av 1 364
1...272829...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 april 2015

Klubbad för

Tallrik Arabia Finland, 12x12cm

350 kr

Utrop: 50 kr

Glasskulptur, Ø8,8cm, små repor

25 kr

Utrop: 50 kr

Nålgömma, Samisk, signerad BS

350 kr

Utrop: 125 kr

Tissot automatic, damur, guld på stål, plastglas, armband stål

325 kr

Utrop: 125 kr

Omega, fickur, S800, två boetter, snr.7705423, boettnr.8125351, skadad urtavla, missfärgat plastglas

375 kr

Utrop: 200 kr

Mynt Utländska mynt

Servetthållare S875, 41,3g, bucklig

150 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Utländska mynt

Ljusstakar 2st S830, brv.333g, bucklor, gipsfyllda, en fyllning lös

250 kr

Utrop: 300 kr

Mynt Utländska mynt

Parfymflaska, glas, lock S830, brv.472,2g, lock graverat

375 kr

Utrop: 300 kr

Gust. Lindström stockholm, fickur, S800, två boetter, moeris, boettnr.2270676, graverat, med klockkedja metall

300 kr

Utrop: 375 kr

Corgémont watch, chronométre, fickur, S800, två boetter, boettnr.616420

550 kr

Utrop: 300 kr

Luc, fickur, S800, en boett, boettnr.64853, graverad, skadad urtavla, i metall fodral

375 kr

Utrop: 250 kr

Diesel DZ-4283, snr.111302, herrur, quartz, datum, stål, originallänk, viklås, i box

475 kr

Utrop: 425 kr

Hänge S925, 18,8g med sten

175 kr

Utrop: 225 kr

Halssmycke S925, 8,2g 41cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge/Brosch S925, 6,2g

200 kr

Utrop: 125 kr

Armring S925, 18g, öppen modell

250 kr

Utrop: 250 kr

Brosch S925, 7,9g med sten

Utrop: 150 kr

Fingerborg S925, 5,5g

275 kr

Utrop: 100 kr

Brosch S925, 6,9g med stenar, skev

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925, 18,2g Ø18

300 kr

Utrop: 375 kr