Avslutad | Modekvaliten – Lördag 19 september 2015
RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Pegase 60, monogram canvas, 60x45x20cm, en dragtapp saknas, bruksslitage, finns en lagning.
COLLIER, CHANEL, vita imitationspärlor, svarta kulor med strass, ljus gulmetall, längd 105 cm, originalask.
VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, Natural leather, färg Oak, mässingsdetaljer, 36x24x14 cm, dustbag. Kvitto från Mulberry NK.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, Long Looked purse, Natural Leather färg Oak, mässingsdetaljer, 19x10 cm, mynt, sedel, 6 st kontokortsfack. Kvitto finns från Mulberry NK.
VÄSKA, MULBERRY, Small Bayswater Satchel, Natural Leather Black, mässingsdetaljer, 26x17x14 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, Long Looked purse, Natural Leather Black, mässingsdetaljer, 19x10 cm, mynt, sedel, 6st kontokortsfack.
Accessoarer Scarves
SCARF, ALEXANDER MCQUEEN, Scull scarf, 100 % sidenchiffong, rosa, svart, 104x120 cm.
Accessoarer Scarves
SCARF, LOUIS VUITTON, Étole Léopard, 70% cashmere,30% siden, svart, mörkblå, ljusblå, dustbag.
VÄSKA, BALENCIAGA, City Bag, svart läder med vitmetall detaljer, 32x22x6 cm, avtagbar axelrem, tillbehör spegel, dustbag.
VÄSKA, CHLOÉ, Marcie Bag, beige läder med gulmetall detaljer, 34x28x12 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Dorissima i ljusbeige skinnlack, klack 10 cm, stl 36 1/2, skopåse. En lite skada på ena klacken.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette accessoires, monogram canvas cerises, 21x12x4 cm, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Classic Jumbo Double Flap Bag, vit caviar läder, vitmetall detaljer, 30x20x8 cm, cert&hologrammärkt 14560410, dustbag Shopcondition.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac, creme färgad emalj, rodium pläterad, stl PM (6 cm), smyckespåse samt originalask.
HÄNGE/KEDJA, ALEXANER MCQUEEN, Scull necklace, gulmetall med gulbruna stenar, längd 80 cm, dustbag samt originalask.