Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 juni 2015
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large, L2846 6214, bågar i gulmetall, svarta glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 53356117, svarta glas, vitmetallbågar, putsduk, etui.
PORTFÖLJ, PORSCHE DESIGN, Classic, brunt präglat läder, vitmetall detaljer, 2 fack på insidan, ett på utsidan, 40x30x7cm, cert,
BAG, GUCCI, svart nylon, svart läder på hjul med dragrem, 54x43x21cm, visst slitage.
PORTFÖLJ, PALMGRENS, Stockholm, brunt läder, gulmetall detaljer, inre med flera fack, 45x33x12, visst slitage,
Accessoarer Glasögon
GLASÖGON, SOLGLASÖG RAY-BAN, vintage, fotokromatiska, gulmetallbågar, ena glaset har blivit naggat i kanten, etui.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z0496U 5916 M0192, vitmetallbågar men läder detaljer, svarta glas, putsduk, etui.