Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 juni 2015
SOLGLASÖGON, PRADA, 64017 acb1a11253n röda och svarta bågar, svarta glas, lite repor
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Wayfarer, vintage, RB 21409025418, brunmelerade bågar, svarta glas, lite repor.
SOLGLASÖGON, POLO RALPH LAUREN, 6064 5035/71, bruna bågar, bruna glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, Bausch & Lomb, mod. Signet, svarta båga svarta glas, etui ej original.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Meisterstück, resevoar, svart resin (lite repig), stift i 14K, etui.
WEEKENDBAG, BURBERRYS, vintage, Haymarket Check beige, svart, röd rutig, brunmt läder, lås med nyckel, 46x33x28cm.
VÄSKA, MINO RONZONI, mellanbrunt läder, mässingsfärhade detaljer 35x58x35cm, rutigt foder.
Accessoarer Pennor
PENNOR, PARKER, 2st, mod 75, silver, delvis förgylld, stift, resevoar, stift i 14K.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Brooklyn MM, canvas, damier ebene, 31x27x9cm dustbag, kvitto från 2009
RESEGARDEROB, BENETTON, svart nylon, svart läder, vitmetall detljer, dragtapp saknas