Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 juni 2015
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, New Wayfarer, 9015518, svarta bågar, svarta glas putsduk, etui (skadat)
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, B&L 6212, vintage, bågar i gulmetall, bruna glas, etui.
VÄSKA, GUCCI, svart med vit och röd rand, två handtag, nycklar, lås samt spännen i vitmetall, adresslapp i läder, rött foder, filmapp i läder i insidan, dustbag.
VÄSKA, FENDI, vintage, monogram canvas, bruna läderdetaljer, 25x34x23 cm, grovt slitage,
Accessoarer Slipsar
SLIPS, GIANNI VERSACE, 100% siden, mönstard, lila, mörklila, svart, bredd 8,5cm.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR60B 5AK-3U1, bågar i gulmetall, bruna glas, vikbara, putsduk, etui, lite repor.