101 - 120 av 1 103
1...567...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 mars 2015

Klubbad för

Ring, tredelad 18K Ø15 1/4 5,0g

Utrop: 1 800 kr

Ring med diamanter 1xca0,16ct + 14xca0,01ct 18K Ø17 4,1g

Utrop: 1 800 kr

Ring med diamant ca0,005ct 18K Ø17 1/2 1,3g

Utrop: 550 kr

Parti guld, defekt 18K 26g

Utrop: 7 200 kr

Hänge med sten 18K 1,8g

900 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld, defekt 18K 11,2g

Utrop: 3 200 kr

Örhängen med stenar 18K 5,4g

Utrop: 1 800 kr

Ring graverad 18K Ø18 8,7g

Utrop: 2 400 kr

Halscollier med diamanter 99xca0,05-0,60ct, totalt ca 10,52ct 18K 43cm 63,2g

50 000 kr

Utrop: 60 000 kr

Herrur Breitling Chrono Colt stål safirglas datum automatic med länk professional i stål. Ref nr: A13035.0 Serenr:7282

7 500 kr

Utrop: 7 200 kr

Herrur Rolex GMT-Master II safirglas datum automatic keramikring Oysterlänk stål/guld cert Refnr:116713 LN Snr: 17W42760

65 000 kr

Utrop: 66 000 kr

Barntallrik Mumin Ø 183 mm Arabia Finland

150 kr

Utrop: 50 kr

Tallrik äldre Gustavsberg Ø 245mm glasyr krackelerat/slitet runt kanter allmänt sliten

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål med lock äldre modell med sprickor och div.blessyrer

50 kr

Utrop: 50 kr

Circus Toyland Ikecho Japan nr.820

Utrop: 300 kr

Ljusstake design Knuten Svenskt Tenn

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Vas liten Open Mind design Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda

250 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake Dresden Original naggad

Utrop: 50 kr

Uppläggningsfat Blå Eld Rörstrand design Hertha Bengtson droppformad

550 kr

Utrop: 300 kr

Assiette, 2st Furnival limited Engelskt porslin naggade Ø 210mm

Utrop: 50 kr