Avslutad | Pant – Tisdag 31 mars 2015
Klubbad för
Porslin, tallrikar Rörstrand modell Tebe 10st mat Ø22cm, 10st djupa Ø20cm, 9st assietter Ø18cm
Elektronik, Vestax Mixerbord PMC-06 PRO A snr: G01019580 i hård vadderad plastväska
Konst, Oljemålning signerad Henry Carlsson -95 75x62cm guld och silverlaserad träram, liten vattenskada på ramen
Musikinstrument, Akustisk Gitarr Suzuki C-10R, en sträng trasig, små skador och repor
Kuriosa, Rolf Lidberg Tomte och nisse med släde begränsad upplaga nr 9000-1154 i kartong