501 - 520 av 1 103
1...252627...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 mars 2015

Klubbad för

Filmer 5st blu-ray i fodral Heat, Source Code, Predators, Wrecked, Tower heist

150 kr

Utrop: 75 kr

Vinglas, Ebba von Wachenfeldt, Skeppsta hytta, höjd 16cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, Ebba von Wachenfeldt, Skeppsta hytta, höjd 13cm

Utrop: 75 kr

Prydnad, glas, Ebba von Wachenfeldt, Skeppsta hytta

50 kr

Utrop: 75 kr

Ytterfoder 2st, Rörstrand, design Gunnar Nylund, , höjd 15,5cm, Ø18,5cm, ingrodd smuts

Prydnad, glas, Ebba von Wachenfeldt, Skeppsta hytta, litet nagg

Ytterfoder 3st, Rörstrand, design Gunnar Nylund, höjd 11cm Ø12, ingrodd smuts

Fiskfat, Gustavsberg, design Stig Lindberg, längd 31cm

Kaffeskedar 8st S830 graverade två storlekar modell Uppsala 130,7g

375 kr

Utrop: 400 kr

Kryddburk med trälock, Rörstrand, design Marianne Westman, höjd 9cm Ø7,5cm, kryddpeppar

100 kr

Utrop: 75 kr

Ring S830 med sten öppningsbar Ø19½ 9,1g

225 kr

Utrop: 200 kr

Vattenkanna, Skruf, Ingegerd Råman, höjd 29,8cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Kryddburkar med trälock 3st, Rörstrand, Design Marianne Westman (2st höjd 11,5cm Ø10cm, 1st höjd 9cm Ø5,5cm)

225 kr

Utrop: 200 kr

Vinägerkaraff, Skruf, Ingegerd Råman, höjd med lock 29,2cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Karaff för olja, Skruf, Ingegerd Råman, höjd med lock 23cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Fiskespö shimano catana BX180L med rulle Mirage EN250

550 kr

Utrop: 200 kr

Läsplatta Samsung Galaxy Tab 4, 16GB, IMEI:351885/06/155505/7, oanvänd, med tillbehör i originalkartong

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Smartwatch Samsung Gear fit, serienummer RFAF600RDBH, oanvänd, i originalkartong

700 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Övrigt

Samekniv i fodral, signerad E. Poggats, längd 19cm, rost på blad, hack i skaftet

850 kr

Utrop: 550 kr

Smartwatch, Samsung Gear fit, serienummer RFAF600ML4D, i oöppnad kartong

850 kr

Utrop: 600 kr