21 - 40 av 490
123...25 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 23 mars 2015

Klubbad för

Kristallskål typ Orrefors Tusen fönster Ø21cm ej signerad repig botten

250 kr

Utrop: 200 kr

Kaffekanna Sigvard Bernadotte stål använd

100 kr

Utrop: 100 kr

Fritid Övrigt

Kikare Telemax 5 8X40 i fodral

150 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar ett par Hackefors

50 kr

Utrop: 50 kr

Kanna porslin H20cm blå dekor

175 kr

Utrop: 50 kr

Porslinsvas blå dekor H17,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia ambassadeur 6500C special

375 kr

Utrop: 250 kr

Grötskål med lock Rörstrand tomtedekorationer Ø20cm

325 kr

Utrop: 375 kr

Mobiltelefon Iphone 5 med laddare imei: 013627007465045 spricka i glaset

750 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon Iphone 4 med laddare IMEI: 013124007501672 repig skadat glas

225 kr

Utrop: 300 kr

Bärbar dator Packard Bell snrNXC1FED01730203BFE3400 med laddare sliten,repig,rest av klistermärke

750 kr

Utrop: 375 kr

Kamera Nikon D60 snr6372334 med objektiv 18-55mm 1:3.5-5.6 VR snr12579426 med laddare i kartong

Utrop: 1 200 kr

Spel 3st PS3 Battlefield3,Grand Theft auto och Assassins creed brotherhood

200 kr

Utrop: 50 kr

Spelkonsol PS3 snr02-27453023-1950895-CECH-2004Amed två handkontroller och sladdar

550 kr

Utrop: 375 kr

Ring 18K med diamant ca0,05ct naggad Ø19 2,4g

650 kr

Utrop: 800 kr

Ring 18K Bismarck Ø18¼ ngt skev 1,3g

Utrop: 500 kr

Hänge S925 med glas Amazona röd Mats Jonasson Målerås

175 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 med granater Ø20 2,3g

125 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon SamsungTrend GT-S7560 IMEI:359170054311152 låst sliten med laddare

125 kr

Utrop: 50 kr

Collier 18K 47cm graverad 31,1g

Utrop: 8 700 kr