Avslutad | Pant – Tisdag 17 mars 2015
Mobiltelefon Apple Iphone 5S, guldfärgad, 64GB, serienummer DNPLX4TNFFGK, IMEI 358829053531257, i oöppnad förpackning
Klockor Locman
Locman herrur modell Titanio, quartz, kronograf, datum, titan, mineralglas, referensnummer 484, i box, nagg på glaset, repig, slitage på armband
Longines damur, stål, automatisk, datum, serienummer 28945949, referensnummer L5 149 2, i box
Väggur i keramik, missfärgad, lackskadad, buckliga visare, signatur á tergo "BS", behöver batteri
Mattallrikar 4st Rörstrand modell Anemon, Ø 235mm, repig, missfärgad, lackskadad, aningen naggad
Links of London damur modell Friendship, stål med vävda snören, quartz, med box och cert -14, modellnummer 6010.1035/1204.6912
Surfplatta Apple Ipad mini modell A1455, serienummer F5WLC3E2F19M, i box med hörlurar samt USB-kabel, repig, slitage