641 - 660 av 1 407
1...323334...71 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 17 mars 2015

Klubbad för

Matta handknuten, gjord i Yahyali, ca86x161cm, fransarna aningen defekta

800 kr

Utrop: 500 kr

Skål, glas, Ulrika Hydman-Vallien, Kosta Boda, höjd 14cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Övrigt

Jaktkniv Norse King, i slida, 25,5cm, knivbladet 11cm, slitage

800 kr

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 5S, guldfärgad, 64GB, serienummer DNPLX4TNFFGK, IMEI 358829053531257, i oöppnad förpackning

3 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Klockor Locman

Locman herrur modell Titanio, quartz, kronograf, datum, titan, mineralglas, referensnummer 484, i box, nagg på glaset, repig, slitage på armband

Utrop: 1 800 kr

Longines damur, stål, automatisk, datum, serienummer 28945949, referensnummer L5 149 2, i box

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Djupa tallrikar 5st Rörstrand modell "Cuba" Ø200mm, slitage, repig, aningen naggad

75 kr

Utrop: 75 kr

Väggur i keramik, missfärgad, lackskadad, buckliga visare, signatur á tergo "BS", behöver batteri

100 kr

Utrop: 50 kr

Kaffefat 3st Gustavsberg design Stig L., Ø145mm, slitage, missfärgad, naggad

Utrop: 50 kr

Kaffefat 1st Gustavsberg design Stig L., Ø155mm, repig

Utrop: 50 kr

Assiett 1st Gustavsberg modell Festong av Stig Lindberg, repig, aningen naggad

25 kr

Utrop: 50 kr

Mattallrik 1st Rörstrand modell Amanda, Ø235mm, repig, missfärgad, aningen naggad

Utrop: 50 kr

Mattallrikar 4st Rörstrand modell Anemon, Ø 235mm, repig, missfärgad, lackskadad, aningen naggad

75 kr

Utrop: 75 kr

Tallrik 1st Sl Ateljé Sweden, Ø245mm, repig, lackskadad

Utrop: 50 kr

Ljusstake Kosta Boda, glas, höjd 9cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål, glas, Orrefors, höjd 7,5cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake Royal Copenhagen höjd 4,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Links of London damur modell Friendship, stål med vävda snören, quartz, med box och cert -14, modellnummer 6010.1035/1204.6912

375 kr

Utrop: 300 kr

Surfplatta Apple Ipad mini modell A1455, serienummer F5WLC3E2F19M, i box med hörlurar samt USB-kabel, repig, slitage

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring S925 3,4g Ø17 bucklig

75 kr

Utrop: 75 kr