1281 - 1300 av 1 453
1...646566...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 mars 2015

Klubbad för

Örhänge 1st 18K 1,1g, med diamanter 2xca0,005ct, snurrebuss saknas

Utrop: 300 kr

Halskedja 21K 33,0g 54,5cm

Utrop: 10 600 kr

Tissot, damur 18K, modell Seastar Seven, graverat, manuellt, med flexband

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Seiko, herrur, manuellt, stål, stållänk, repigt plastglas, serienummer 396218

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring 18K 6,0g Ø18½ med sten

Parti guld 18K 6,7g defekt

Armband 18K 25,3g 20cm

Damur 14K länk 18K brv. 13,9g

Certina damur 18K länk 18K brv. 25,4g, manuellt, naggat glas

Rolex, Submariner, herrur, automat, guld/stål, datum, skadat safirglas, kort länk, referensnummer 16613, sereinummer X785522, utan box och cert.

33 000 kr

Utrop: 34 000 kr

Halskedja med hänge med 11 rosenstenar och diamanter 2xca0,12ct och 1xca 0,23ct äldre slipning, små inneslutningar och skador 18K vitguld 5,0g 42cm

4 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring vitguld 18K 2,7g Ø18¼ med diamanter 2x0,16ct och 1xca0,14ct, äldre slipningar, inneslutninar och skador

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K 3,8g Ø 17½ med 6 små diamanter och 1xca1,0ct, inneslutningar och gul ton

Utrop: 8 400 kr

Armring 18K 17,1g Ø 4,5-5cm öppen modell med stenar

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Armband 23K 89,1g 17cm, defekt små skador och skönhetsfel

Utrop: 32 000 kr

Örhängen ett par 21K 5,5g med stenar, skruvstoppers

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 1,4g med stenar

Utrop: 450 kr

Ring vitguld 18K 5,2g Ø17½ med blå stenar och diamanter 6xca0,03ct, sliten skena

Utrop: 1 500 kr

Armband 14K 18,5g 18,5cm

Utrop: 4 000 kr

Släta ringar 2st 18K 6,0g Ø17½, graverade och slitna

Utrop: 1 700 kr