1021 - 1040 av 1 453
1...515253...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 mars 2015

Klubbad för

Hänge 18K 0,5g

Utrop: 200 kr

Halskedja Pansar 18K 4,5g 49,5cm

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 1g

Utrop: 300 kr

Pärlcollier, saltvatten, 1,5-4mm, 43cm, lås 18K med diamanter

Hårnål 18K 2,5g med sten

Örhängen 18K 2,9g med pärlsubstans

Armband Bismarck 18K 34,3g 19cm

Utrop: 9 500 kr

Halskedja Figaro 18K 40,9g 44,5cm

Utrop: 11 400 kr

Armband Bismarck 18K 39g 20,5cm

Utrop: 10 800 kr

Armband X-länk med stav 18K 10,6g 20cm

Utrop: 2 900 kr

Armband X-länk 18K 14,3g 20,4cm

Utrop: 4 000 kr

Elbas Fernandez, repor och lackskador, i mjukt fodral

2 600 kr

Utrop: 800 kr

Akustisk gitarr Cataluña, modell SGS-C900CESB, serienummer 914400403, i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 700 kr

Akustisk gitarr Everdeen, modell DG-20-CE BK, serienummer RS 08927, sprickor vid halsfästet, i hårt fodral

550 kr

Utrop: 700 kr

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr Gibson Longhorn, double cut, snr. 025480538 159/1000, bytta mickar i hårt originalfodral

Utrop: 12 000 kr

Elgitarr Duesenberg, modell Outlaw, serienummer 111412, i hårt fodral

Utrop: 12 000 kr

Elgitarr, Jarrell, modell JV-1 Mike Wead, sereineummer W130000, i hårt fodral

Utrop: 5 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr Fender Stratocaster serienummer CH046503 (bakplatta saknas) i mjukt fodral

Utrop: 3 600 kr

Elgitarr LDT, modell ST-213, serienummer I12090489, elektronik Seymor Duncan, bytt plektrumskydd, YJM mickar, i mjukt fodral

Utrop: 3 000 kr

Akustisk gitarr Takamine , modell EC128, serienummer 89091271, i hårt fodral

Utrop: 4 800 kr