741 - 760 av 1 453
1...373839...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 mars 2015

Klubbad för

Ring S925, 2,5g Ø16 med stenar

100 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925, 5,8g med stenar

Utrop: 125 kr

Ring S925, 5,6g Ø16½ med stenar

150 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925, 2g ojämnt med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925, 1,9g Ø17 med stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 925, 16,5g, skadat, med namn

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband Nomination stål med detaljer i 18K med stenar, små bucklor

150 kr

Utrop: 125 kr

Armband Nomination, stål med detaljer i 18K, repor

100 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925, 8,1g 17,5cm, Efva Attling, med läderband

400 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen S925, 5,7g Efva Attling

750 kr

Utrop: 250 kr

Collier S925, 15,9g 42cm, Efva Attling

950 kr

Utrop: 425 kr

Set S925, 44,4g med stenar, Collier 45cm, Armband 19cm, Ring Ø17, Örhängen

800 kr

Utrop: 700 kr

Armband Dyrberg Kern, metall med stenar, 17-20cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen S925, 3,3g Thomas Sabo, med stenar

200 kr

Utrop: 225 kr

Berlock S925, 5,7g Thomas Sabo, med stenar

Utrop: 250 kr

Hänge S925, 19,5g med sten och åttkantslipad diamant 1xca.0,005ct

300 kr

Utrop: 300 kr

Kragknappar 3st metall

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen 18K 0,9g

Utrop: 350 kr

Klockor Bulova

Bulova damur, C837500, 10641016, diamantkrans, stål, quartz, safirglas, läderarmband, i box

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Breguet fickur S800, en boett, nr.82589, liten sekundvisare, vapen på bakboett

450 kr

Utrop: 550 kr